Wszechstronny i bogato wyposażony SUV

S-CROSS HYBRID łączy w sobie cechy samochodu kompaktowego z rozwiązaniami stosowanymi w modelach terenowych (SUV). Eleganckie nadwozie kryje obszerną i komfortową kabinę pasażerską oraz znaczną przestrzeń bagażową (430 litrów pojemności). Duży prześwit podwozia oraz zaawansowany napęd na 4 koła ALLGRIP zapewniają pewne pokonywanie trudniejszych tras. Wzorowy poziom bezpieczeństwa gwarantują nowoczesne systemy wspomagające kierowcę dostępne już od podstawowej wersji, a dynamiczny i oszczędny silnik dopełnia obraz tego wszechstronnego samochodu.


Nowoczesny, dynamiczny i oszczędny napęd hybrydowy

Układ mild hybrid

S-CROSS jest wyposażony w układ mild hybrid 48V SHVS. Składa się on z trzech głównych elementów: urządzenia ISG 48V z funkcją silnika elektrycznego, akumulatora litowo-jonowego 48V i przetwornicy prądu stałego z 48V na 12V. Podwyższone napięcie urządzenia ISG pozwala wygenerować wyższą moc i moment obrotowy.

WYPOSAŻENIE

Wyposażenie standardowe nowego modelu S-CROSS HYBRID spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Już w wersji podstawowej Comfort oferuje reflektory LED Hi/Low (dla świateł mijania i drogowych), system Dual Sensor Brake Support (DSBS), manualną klimatyzację, system multimedialny z 7- calowym ekranem dotykowym, kamerę cofania, adaptacyjny tempomat (ACC). Wyższe wersje wyposażenia oferują dodatkowe elementy, takie jak podgrzewane fotele przednie, automatyczną klimatyzację 2-strefową, przyciemniane szyby, system kluczyka elektronicznego, system multimedialny z 9-calowym ekranem dotykowym, nawigacją, a także panoramiczny, szklany dach.

KOLORY NADWOZIA

S-CROSS HYBRID jest dostępny w szerokiej palecie kolorów. Podstawowym lakierem bez dopłaty jest biały White (26U). W palecie znajduje się jeszcze 8 kolorów metalicznych, w których część zawiera również odcienie perłowe, ujawniające swój wspaniały połysk w promieniach słońca. Nowością w ofercie jest lakier Titan Dark Gray Pearl Metallic (ZZZ). Oprócz tego S-CROSS HYBRID jest dostępny w żywych i inspirujących kolorach: Canyon Brown Pearl Metallic (ZQ3) oraz Energetic Red Pearl (ZQ5).

KOMFORT

S-CROSS HYBRID dla jeszcze bardziej wymagających klientów

Przestronna kabina

S-CROSS może pomieścić pięć dorosłych osób i oferuje przy tym mnóstwo przestrzeni. Swoboda osób podróżujących z przodu nie ogranicza wygody pasażerów na tylnej kanapie, w której dla dodatkowego komfortu można regulować kąt pochylenia oparcia. Wnętrze wyposażono również w szereg pojemnych schowków.

Dual Sensor Brake Support (DSBS)

S-CROSS jest wyposażony w system Suzuki Safety Support wykorzystujący kamery i czujniki. Podczas jazdy system DSBS wykorzystując kamerę jednoobiektywową i czujnik laserowy wykrywa pojazd lub pieszego przed samochodem. W przypadku ryzyka kolizji ostrzega kierowcę lub inicjuje automatyczne hamowanie, w zależności od sytuacji.

Kamera cofania 360 stopni

Widok 360 stopni zapewnia kierowcy dodatkowe bezpieczeństwo i wygodę. Cztery kamery (przednia, tylna i po obu bokach) tworzą różne widoki na 9-calowym wyświetlaczu w kabinie, w tym widok 3D przydatny przy ruszaniu lub widok z lotu ptaka ułatwiający parkowanie.

System multimedialny nowej generacji

Wysoką jakość materiałów we wnętrzu podkreśla szeroki kokpit utrzymany w trójwymiarowej stylistyce. O zaawansowaniu technicznym świadczy nowoczesny, 9-calowy ekran dotykowy obsługujący bezprzewodową łączność ze smartfonem i prezentujący informacje dotyczące stanu auta, a także pokrętło napędu ALLGRIP SELECT umieszczone w konsoli środkowej.

Panoramiczny szklany dach

Przeszklony dach składający się z dwóch przesuwnych paneli zajmuje powierzchnię od przednich aż po tylne siedzenia. Dzięki temu podróżowanie staje się jeszcze bardziej relaksujące dla wszystkich pasażerów. Gdy dach jest zamknięty całkowita długość paneli wynosi 100 cm. Po otwarciu powierzchnia przeszklona wynosi 56 cm.

Elastyczna przestrzeń bagażowa

Obszerny bagażnik o pojemności 430 litrów pozwala zmieścić przedmioty o różnych gabarytach. Tylne oparcie dzielone w proporcji 60:40 oraz system wyjmowanej, podwójnej podłogi w przestrzeni ładunkowej pozwalają skutecznie zwiększyć możliwości transportowe. Imponujący przedział bagażowy i przestronna kabina zapewniają komfort dla całej rodziny zarówno podczas codziennych, krótkich podróży jak i dalszych wyjazdów.