Kontakt

K&K WOJTANOWICZ

ul. Kcyńska 21A
81-005 Gdynia
tel.: +48 58 628 42 22
fax.: +48 58 663 76 74

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 19.00
Sobota: 10.00 – 15.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 7.30 – 19.00
Sobota: 8.00 – 15.00

Salon

E-mail: suzuki.gdynia@wojtanowicz.pl
Tel.: +48 58 628 42 22

Marcin Kondraciewicz
Handlowiec / kierownik salonu

marcin.kondraciewicz@wojtanowicz.pl

Magdalena Reszka
Specjalista ds. Produktów Finansowych i Ubezpieczeń

magda.reszka@wojtanowicz.pl

Zdzisława Milewczyk
Recepcja

Telefon: +48 58 628 42 28

Serwis

E-mail: serwis@kk.suzuki.pl
Tel.: +48 58 628 42 23

Marcin Wiśniewski
Kierownik serwisu

marcin.wisniewski@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 505 009 008

Andrzej Górski
Doradca serwisowy

andrzej.gorski@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 505 009 006

Dominik Pietrasiewicz
Doradca serwisowy

dominik.pietrasiewicz@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 506 215 047

Aurelia Myszkowiak
Doradca serwisowy

aurelia.myszkowiak@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 505 009 004

Części zamienne i akcesoria

E-mail: suzuki.gdynia@wojtanowicz.pl
Tel.: +48 58 628 42 12

Rafał Żywicki
Specjalista ds. części zamiennych

rafal.zywicki@wojtanowicz.pl

Telefon: +48 58 628 42 12

Franciszek Pranga
Specjalista ds. części zamiennych

franciszek.pranga@wojtanowicz.pl

Telefon: +48 58 628 42 12

Likwidacja szkód

Gdynia
ul. Hutnicza 11

E-mail: blacharnia@wojtanowicz.pl
Tel.: +48 502 383 646

Tomasz Głuszko
Kierownik

tomasz.gluszko@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 502 383 646

Aleksandra Łabuńska
Specjalista likwidacji szkód

szkody@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 666 627 398

K&K WOJTANOWICZ

ul. Gdańska 105/107
84-200 Wejherowo
tel.: +48 58 677 33 35
fax.: +48 58 677 44 41

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 19.00
Sobota: 10.00 – 15.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 19.00
Sobota: 8.00 – 15.00

Salon

E-mail: suzuki@wojtanowicz.pl
Tel.: +48 58 677 44 41

Tadeusz Kędzierski
Handlowiec

tadeusz.kedzierski@wojtanowicz.pl

Monika Rompczyk
Specjalista ds. Produktów Finansowych i Ubezpieczeń

monika.rompczyk@wojtanowicz.pl

Serwis

E-mail: serwis@kk.suzuki.pl
Tel.: +48 58 677 44 41

Stanisław Wasylke
Kierownik serwisu

stanislaw.wasylke@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 503 074 546

Agata Januszkiewicz
Doradca serwisowy

agata.januszkiewicz@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 505 009 007

Patryk Lipiński
Doradca serwisowy

patryk.lipinski@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 505 008 999

Emilia Hoeft
Doradca serwisowy

emilia.hoeft@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 58 672 65 48

Marcin Linkowski
Doradca serwisowy

marcin.linkowski@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 58 672 65 48

Części zamienne i akcesoria

Patryk Lipiński
Specjalista ds. części zamiennych

patryk.lipinski@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 505 008 999

Agata Januszkiewicz
Specjalista ds. części zamiennych

agata.januszkiewicz@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 505 009 007

Likwidacja szkód

Gdynia
ul. Hutnicza 11

E-mail: blacharnia@wojtanowicz.pl
Tel.: +48 502 383 646

Tomasz Głuszko
Kierownik

tomasz.gluszko@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 502 383 646

Aleksandra Łabuńska
Specjalista likwidacji szkód

szkody@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 666 627 398