Kontakt

K&K WOJTANOWICZ

ul. Kcyńska 21A
81-005 Gdynia
tel.: +48 58 628 42 22
fax.: +48 58 663 76 74

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 18.00
Sobota: 09.00 – 15.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 7.30 – 19.00
Sobota: 8.00 – 15.00

Salon

E-mail: suzuki.gdynia@wojtanowicz.pl
Tel.: +48 58 628 42 22

Marcin Kondraciewicz
Kierownik salonu

marcin.kondraciewicz@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 501 504 420

Magdalena Reszka
Specjalista ds. sprzedaży

magda.reszka@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 506 215 043

Monika Glina
Specjalista ds. ubezpieczeń i kredytów

monika.glina@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 505 009 003

Serwis

E-mail: serwis.gdynia@wojtanowicz.pl
Tel.: +48 58 628 42 23

Marcin Wiśniewski
Kierownik serwisu

marcin.wisniewski@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 505 009 008

Aurelia Myszkowiak
Doradca serwisowy

aurelia.myszkowiak@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 505 009 004

Andrzej Tomaszewski
Doradca serwisowy

andrzej.tomaszewski@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 513 785 093

Marcin Smeja
Doradca od spraw gwarancji

marcin.smeja@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 505 009 044

Andrzej Górski
Doradca serwisowy

andrzej.gorski@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 505 009 006

Części zamienne i akcesoria

E-mail: suzuki.gdynia@wojtanowicz.pl
Tel.: +48 58 628 42 12

Rafał Żywicki
Specjalista ds. części i akcesoriów

czesci.gdynia@wojtanowicz.pl

Telefon: +48 58 628 42 23

Franciszek Pranga
Specjalista ds. części i akcesoriów

czesci.gdynia@wojtanowicz.pl

Telefon: +48 58 628 42 23

Dział blacharsko lakierniczy

Gdynia
ul. Hutnicza 11

E-mail: blacharnia@wojtanowicz.pl
Tel.: +48 502 383 646

Tomasz Głuszko
Blacharnia-lakiernia

tomasz.gluszko@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 502 383 646

Aleksandra Łabuńska
Szkody komunikacyjne

szkody@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 513 785 236

Agnieszka Soczyk
Szkody komunikacyjne

szkody@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 513 784 847

K&K WOJTANOWICZ

ul. Gdańska 105/107
84-200 Wejherowo
tel.: +48 58 677 33 35
fax.: +48 58 677 44 41

Godziny otwarcia Salonu

Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 18.00
Sobota: 09.00 – 15.00

Godziny otwarcia Serwisu

Poniedziałek – Piątek: 7.30 – 18.00
Sobota: 8.00 – 15.00

Salon

E-mail: suzuki@wojtanowicz.pl
Tel.: +48 58 677 44 41

Monika Rompczyk
Kierownik salonu

monika.rompczyk@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 505 008 933

Tadeusz Kędzierski
Specjalista ds.Sprzedaży

tadeusz.kedzierski@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 505 008 988

Małgorzata Borecka
Specjalista ds. Ubezpieczeń i Kredytów

malgorzata.borecka@wojtanowicz.pl

Serwis

E-mail: serwis@kk.suzuki.pl
Tel.: +48 58 677 44 41

Stanisław Wasylke
Kierownik serwisu

stanislaw.wasylke@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 503 074 546

Patryk Lipiński
Doradca serwisowy

patryk.lipinski@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 505 008 999

Emilia Kleba
Doradca serwisowy

emilia.kleba@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 513 784 636

Sebastian Balcewicz
Doradca serwisowy

sebastian.balcewicz@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 505 009 007

Dział blacharsko lakierniczy

Gdynia
ul. Hutnicza 11

E-mail: blacharnia@wojtanowicz.pl
Tel.: +48 502 383 646

Tomasz Głuszko
Blacharnia-lakiernia

tomasz.gluszko@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 502 383 646

Aleksandra Łabuńska
Szkody komunikacyjne

szkody@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 513 785 236

Agnieszka Soczyk
Szkody komunikacyjne

szkody@wojtanowicz.pl

Telefon komórkowy: +48 513 784 847