O firmie

K&K Wojtanowicz – dojrzałość i zaufanie

Historia naszej firmy rozpoczyna się od roku 1990. Główna siedziba firmy, znajduje się w Wejherowie przy ul. Gdańskiej 105/107. Od samego początku zajmujemy się prowadzeniem stacji benzynowych dla obecnego Polskiego Koncernu Naftowego "ORLEN", jak również dystrybucją olejów "Castrol". Rok 1996 przyniósł wiele zmian, rozpoczynamy działalność dealerską, już w 1998 roku Firma K&K Wojtanowicz wprowadza do swoich salonów samochody marki Kia Motors jako Autoryzowany Dealer i serwis. W 2005 roku uzupełniamy gamę sprzedażową i serwisową o drugą markę Suzuki.

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy autoryzowane salony samochodowe zlokalizowane w Gdyni i Wejherowie,nowoczesny serwis, oraz centrum blacharsko lakiernicze.

W naszych salonach mogą Państwo zapoznać się z najnowszymi modelami w gamie Suzuki oraz KIA Motors, nasi doradcy dołożą wszelkich starań, aby wizyta w naszej firmie zapadła na dłużej w Państwa pamięci. Specjaliści do spraw samochodów używanych dbając o Państwa komfort i bezpieczeństwo udzielają gwarancji na sprzedawane w naszej firmie samochody. Oferujemy również atrakcyjne formy finansowania, oraz ubezpieczenia komunikacyjne.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny obsługuje samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek, przeprowadza przeglądy rejestracyjne, a także prowadzi serwis opon i klimatyzacji. Prowadzimy również centrum likwidacji szkód komunikacyjnych (naprawy blacharsko - lakiernicze) pojazdów wszystkich marek.

Dzięki szerokiej ofercie usług, najwyższym standardom pomożemy spełnić Państwa oczekiwania dotyczące zakupu i eksploatacji nowych i używanych samochodów. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Jako firma rodzinna, posiada 100% udziałów kapitału Polskiego, z dumą pragniemy poinformować, iż w przeciągu niespełna dwóch lat uruchomimy jedną z najnowocześniejszych stacji dealerskich w trójmieście, a już w maju 2013 rozpoczęło działalność centrum blacharsko-lakiernicze zlokalizowane przy naszym salonie w Gdyni, przy ul. Hutniczej 11. Nowy obiekt zostanie zlokalizowany również w Gdyni, przy ulicy Kcyńskiej przy obwodnicy Trójmiasta. Będzie to jedna z najnowocześniejszych Stacji Dealerskich w Europie, która będzie ogrzewana i chłodzona przy pomocy pomp ciepła. Budowa rozpocznie się jeszcze w tym roku, a planowane uruchomienie przewidujemy na 3 kwartał 2014 roku.